Ogłoszenie postępowania w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń w rodzaju Opieka Paliatywna i Hospicyjna

26.04.2021
  1. W dniu 2 kwietnia 2021 r.  zostało ogłoszone postępowanie w trybie konkursu ofert w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju  Opieka Paliatywna i Hospicyjna w zakresie:
  • świadczenia w oddziale medycyny paliatywnej/hospicjum stacjonarnym na terenie powiatów: brzeskiego, głubczyckiego, krapkowickiego, namysłowskiego, nyskiego, prudnickiego – cena oczekiwana 56,10 zł
 

 

Harmonogram postępowania konkursu ofert:

  • Ogłoszenie postępowania  2 kwietnia 2021 r.
  • Składanie ofert  do 16 kwietnia 2021 r. godz. 16:00
  • Otwarcie ofert – 20 kwietnia 2021 r. godz. 9:00
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 7 maja 2021 r.

 

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2021 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Opieka Paliatywna i Hospicyjna).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  (link do portalu świadczeniodawcy)

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 77 40 20 136

Opole, 02.04.2021 r.

 

Autor dokumentu: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów