Ogłoszenie Konkursu Ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju – Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień

15.05.2018

Ogłoszenie Konkursu Ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
w rodzaju Opieka Psychiatryczna i Leczenie Uzależnień.

W dniu 15 maja 2018 r.  zostało ogłoszone postępowanie konkursowe w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Opieka Psychiatryczna i Leczenie Uzależnień w zakresie:

  • ŚWIADCZENIA DZIENNE PSYCHIATRYCZNE REHABILITACYJNE DLA DOROSŁYCH – cena oczekiwana 9,15 zł na terenie powiatu: kędzierzyńsko-kozielski, prudnicki, głubczycki, krapkowicki, strzelecki.

Harmonogram postępowania konkursowego:

  • Ogłoszenie postępowania  15 maja 2018 r.
  • Składanie ofert do 29 maja 2018 r.
  • Otwarcie ofert – 1 czerwca 2018 r.
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 19 czerwca 2018 r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2018 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Opieka Psychiatryczna i Leczenie Uzależnień – PSY).

Podmioty lecznicze ,które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  link

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 774020168

Opole, 15.05.2018r.

 

Autor dokumentu: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów