Aktualności i komunikaty

Aktualności i komunikaty

Ogłoszenie postępowania w trybie Konkursu Ofert w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe)

16.08.2017

Ogłoszenie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe)

W dniu 16 sierpnia 2017 r.  zostało ogłoszone postępowanie konkursowe w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe) w zakresie:

  • Program lekowy – leczenie niedokrwistości w przebiegu przewlekłej niewydolności nerek – cena oczekiwana: 1,00 zł z zakresem skojarzonym Leki w programie lekowym – leczenie niedokrwistości w przebiegu przewlekłej niewydolności nerek – cena oczekiwana: 1,00 zł – województwo opolskie

Harmonogram postępowania konkursowego:

  • Ogłoszenie postępowania 16 sierpnia 2017 r.
  • Składanie ofert do 30 sierpnia 2017 r.
  • Otwarcie ofert – 1 września 2017 r.
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 15 września 2017 r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2017 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Leczenie Szpitalne -SZP).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  link

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 775495275