Aktualności i komunikaty

Aktualności i komunikaty

Ogłoszenie postępowania w trybie Rokowań w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe)

23.08.2017

Ogłoszenie Rokowań na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe)

W dniu 23 sierpnia 2017 r.  zostało ogłoszone postępowanie konkursowe w trybie rokowań w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe) w zakresie:

  • PROGRAM LEKOWY – LECZENIE PRZEDWCZESNEGO DOJRZEWANIA PŁCIOWEGO U DZIECI – cena oczekiwana: 0,95 zł z zakresem skojarzonym LEKI W PROGRAMIE LEKOWYM – LECZENIE PRZEDWCZESNEGO DOJRZEWANIA PŁCIOWEGO U DZIECI – cena oczekiwana: 1,00 zł – województwo opolskie

Harmonogram postępowania konkursowego:

  • Ogłoszenie postępowania 23 sierpnia 2017 r.
  • Składanie ofert do 30 sierpnia 2017 r.
  • Otwarcie ofert – 1 września 2017 r.
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 13 września 2017 r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2017 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Leczenie Szpitalne -SZP).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  link