Aktualności i komunikaty

Aktualności i komunikaty

Ogłoszenie Konkursu Ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe)

25.04.2018

W dniu 25 kwietnia 2018 r.  zostało ogłoszone postępowanie konkursowe w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Szpitalne – Programy Zdrowotne (Lekowe) w zakresie:

  • PROGRAM LEKOWY – LECZENIE DOROSŁYCH CHORYCH NA PIERWOTNĄ MAŁOPŁYTKOWOŚĆ IMMUNOLOGICZNĄ – cena oczekiwana: 1,00 zł  z zakresem skojarzonym LEKI W PROGRAMIE LEKOWYM – LECZENIE DOROSŁYCH CHORYCH NA PIERWOTNĄ MAŁOPŁYTKOWOŚĆ IMMUNOLOGICZNĄ – cena oczekiwana: 1,00 zł

 na terenie województwa opolskiego.

Harmonogram postępowania konkursowego:

  • Ogłoszenie postępowania 25 kwietnia 2018 r.
  • Składanie ofert do 9 maja 2018 r.
  • Otwarcie ofert –  11 maja 2018 r.
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 24 maja 2018 r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2018 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Leczenie Szpitalne -SZP).

 

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia 

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 775495275

Opole, 25.04.2018r.

Autor dokumentu: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów