Aktualności i komunikaty

Aktualności i komunikaty

Ogłoszenie postępowania w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Stomatologiczne

25.01.2019

Ogłoszenie postępowania w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń

opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Stomatologiczne

W dniu 24stycznia 2019 r.  zostało ogłoszone postępowanie w trybie konkursu ofert w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju  Leczenie Stomatologiczne w zakresie:

  • ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO UKOŃCZENIA  18 R.Ż. – cena oczekiwana: 1,10 zł – na terenie gminy Brzeg.

Harmonogram postępowania konkursowego:

  • Ogłoszenie postępowania 24 styczeń 2019 r.
  • Składanie ofert do 7 luty 2019 r.
  • Otwarcie ofert – 11 luty 2019 r.
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 25 luty 2019 r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2019 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Leczenie Stomatologiczne – STM).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  link

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 774020199.

Źródło: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów