Aktualności i komunikaty

Aktualności i komunikaty

Opolski Oddział NFZ rozpoczął wielką przeprowadzkę! Zmieniamy się dla Pacjentów!

28.01.2020

Opolski Oddział NFZ rozpoczął wielką przeprowadzkę! Zmieniamy się dla Pacjentów!

 

W celu ułatwienia dostępu Pacjentów do korzystania z usług Opolskiego Oddziału NFZ od 1 kwietnia 2020 r. Oddział zmienia lokalizację i przenosi się z ul. Głogowskiej 37 w Opolu na ul. Ozimską 72a, jednak już dziś jesteśmy w trakcie przeprowadzki.

Chcemy być blisko naszych pacjentów i zapewnić im wygodne, nowoczesne warunki, odpowiadające ich potrzebom.

 

Ul. Głogowska 37                                                                           ul. Ozimska 72a

 

 

Lokalizacja nowego budynku NFZ znajduje się blisko ścisłego centrum Opola, w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publicznych, a Oddział w nowej lokalizacji utworzy nowoczesną Salę obsługi klientów Narodowego Funduszu Zdrowia. Przede wszystkim jednak znacznie poprawi się dostępność do siedziby NFZ, ponieważ nowa lokalizacja Oddziału umożliwia bardzo dobry dostęp do transportu publicznego i dróg wyjazdowych. W pobliże obiektu dojeżdża 8 autobusów, w tym 5 z dworca. Do biurowca można też łatwiej dojechać lub dojść z pobliskich dużych dzielnic miasta.

Nowy budynek będzie również przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Od dziś do 31 marca 2020 r. jesteśmy w okresie przejściowym i Pacjenci mają możliwość załatwiania swoich spraw w obu budynkach, tj. przy ul. Głogowskiej oraz przy ul. Ozimskiej, jednak zachęcamy Pacjentów do odwiedzenia od dziś naszej nowej siedziby. 

Od 1 kwietnia 2020 r. Oddział będzie działał w całości w nowej lokalizacji.

Źródło: Rzecznik Prasowy