Aktualności i komunikaty

Aktualności i komunikaty

Wydłużamy do piątku 11 grudnia Dni Otwarte dla placówek medycznych

09.12.2020

Wydłużamy do piątku 11 grudnia Dni Otwarte dla placówek medycznych zainteresowanych udziałem w Narodowym Programie Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami placówek medycznych zainteresowanych realizacją szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, Narodowy Fundusz Zdrowia wydłuża do piątku (11 grudnia) konsultacje w ramach Dni Otwartych w oddziałach wojewódzkich Funduszu.

W czwartek od godz. 8.00 do 16.00 oraz w piątek od 8.00 do 18.00 koordynatorzy ds. szczepień będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

 

Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień. Nasi specjaliści:

 

  *   przybliżą zasady przystąpienia do Narodowego Programu Szczepień,

  *   wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić, aby realizować szczepienia,

  *   przedstawią szczegóły finansowania programu.

 

WAŻNE! Konsultacje odbędą się z zachowaniem środków ostrożności i zasad reżimu sanitarnego.

 

SPRAWDŹ: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2<https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/nabor-do-narodowego-programu-szczepien-przeciwko-wirusowi-sars-cov-2-o-co-pytaja-placowki-medyczne,7867.html>

 

 Ponadto przedstawiciele placówek medycznych uzyskają szczegółowe informacje o programie, dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z 16. Oddziałów Wojewódzkich Funduszu.

Linie telefoniczne są czynne codziennie, w godzinach 8.00 – 18.00.

 

ZADZWOŃ do koordynatora w Twoim oddziale wojewódzkim NFZ