Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Ogłoszenie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna – KAOS

23.04.2018

W dniu 23 kwietnia 2018 r. zostały ogłoszone postępowania konkursowe w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna w zakresie:

  • KOMPLEKSOWA AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA NAD PACJENTEM Z CUKRZYCĄcena oczekiwana 57,20 zł na terenie powiatu: głubczycki, nyski, prudnicki, brzeski, namysłowski, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, strzelecki, kluczborski, oleski.

Harmonogram postępowania konkursowego:

  • Ogłoszenie postępowania 23 kwietnia 2018 r.
  • Składanie ofert do 7 maja 2018 r.
  • Otwarcie ofert – 9 maja 2018 r.
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 4 czerwca 2018 r.

 

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2018 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna – AOS).

 

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  link

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 77 4020174.

Opole, 23.04.2018 r.

Autor dokumentu: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów