Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Ogłoszenie postępowania w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Rehabilitacja Lecznicza

12.03.2019

W dniu 12 marzec 2019 r.  zostało ogłoszone postępowanie w trybie konkursu ofert w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju  Rehabilitacja Lecznicza  w zakresie:

  • REHABILITACJA DZIECI Z ZABURZENIAMI WIEKU ROZWOJOWEGO W OŚRODKU/ODDZIALE DZIENNYM wraz z zakresem skojarzonym REHABILITACJA DZIECI Z ZABURZENIAMI WIEKU ROZWOJOWEGO W OŚRODKU/ODDZIALE DZIENNYM Z ORZECZENIEM O ZNACZNYM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – cena oczekiwana: 1,15 – na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, głubczyckiego
  • REHABILITACJA DZIECI Z ZABURZENIAMI WIEKU ROZWOJOWEGO W OŚRODKU/ODDZIALE DZIENNYM wraz z zakresem skojarzonym REHABILITACJA DZIECI Z ZABURZENIAMI WIEKU ROZWOJOWEGO W OŚRODKU/ODDZIALE DZIENNYM Z ORZECZENIEM O ZNACZNYM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – cena oczekiwana: 1,15 – na terenie powiatu krapkowickiego, strzeleckiego.
  • FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA wraz z zakresem skojarzonym FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA Z ORZECZENIEM O ZNACZNYM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – cena oczekiwana: 1,10 – na terenie gminy Dąbrowa, Komprachcice, Niemodlin, Prószków, Tarnów Opolski, Tułowice.

Harmonogram postępowania konkursowego:

  • Ogłoszenie postępowania  12 marzec 2019 r.
  • Składanie ofert  do  26  marca 2019 r.
  • Otwarcie ofert –   28 marca 2019 r.
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 10 kwiecień 2019 r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2019 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Rehabilitacja Lecznicza – REH).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  link

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 77 4020149