Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Zaproszenie na spotkanie szkoleniowe dla świadczeniodawców z zakresu list oczekujących

21.05.2019

Opolski OW NFZ zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu szkoleniowym organizowanym
przez tut. Oddział, przeznaczonym dla pracowników świadczeniodawców, w szczególności dla pracowników rejestracji oraz osób prowadzących listy oczekujące.

            Planowane spotkanie zostanie poprowadzone przez pracowników Sekcji Skarg i Wniosków oraz Monitorowania List Oczekujących i będzie obejmowało następujące tematy:

•           prowadzenie list oczekujących na udzielenie świadczenia zgodnie z obowiązującymi przepisami, również przy uwzględnieniu zmian wchodzących w życie od 1 lipca 2019 r.,

•           prawidłowa organizacja rejestracji pacjentów ze szczególnym uwzględnieniem praw pacjentów i uprawnień szczególnych,

•           przekazanie informacji na temat Internetowego Konta Pacjenta (IKP).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc spotkanie odbędzie się w dwóch turach – w dniach 30 i 31 maja, o godz. 10:00 w siedzibie Opolskiego OW NFZ (sala konferencyjna na parterze).

Zgłoszenia osób zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu prosimy kierować mailowo na adres Lukasz.Pisarek@nfz-opole.pl, zawierając w nich następujące dane:

Nazwa świadczeniodawcy – numer umowy z NFZ – imię i nazwisko uczestnika – adres email do kontaktu – ewentualnie preferowany dzień (30 lub 31 maja).

 

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń – 28 maja 2019 r., do godz. 12:00.