Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Ogłoszenie postępowania w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej

17.02.2021

W dniu 17 lutego 2021 r.  zostały ogłoszone postępowania w trybie konkursu ofert w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju  Leczenie Szpitalne – Programy Lekowe w zakresie:

  • program lekowy – leczenie spastyczności kończyny górnej i/lub dolnej po udarze mózgu z użyciem toksyny botulinowej typu A wraz z zakresem skojarzonym na terenie województwa opolskiego – cena oczekiwana 1,00 zł

Harmonogram postępowania konkursu ofert:

  • Ogłoszenie postępowania  17 lutego 2021 r.
  • Składanie ofert  do 3 marca 2021 r. godz. 16:00
  • Otwarcie ofert – 5 marca 2021 r. godz. 9:00
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 19 marca 2021 r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2021 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Leczenie Szpitalne).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  (link do portalu świadczeniodawcy)

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 77 54 95 275

Źródło: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów