Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Ogłoszenie postępowania w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej

03.03.2021

W dniu 3 marca 2021 r.  zostały ogłoszone postępowania w trybie konkursu ofert w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju  Opieka Psychiatryczna i Leczenie Uzależnień w zakresie:

  • Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży – I poziom referencyjny na terenie miasta Opole – cena oczekiwana 10,35 zł

Harmonogram postępowania konkursu ofert:

  • Ogłoszenie postępowania  3 marca 2021 r.
  • Składanie ofert  do 17 marca 2021 r. godz. 16:00
  • Otwarcie ofert – 19 marca 2021 r. godz. 9:00
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 6 kwietnia 2021 r.

 

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2021 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Opieka Psychiatryczna i Leczenie Uzależnień).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  (link do portalu świadczeniodawcy)

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 77 40 20 168

Źródło: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów