Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Nowe terminy szkoleń z zakresu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

26.03.2021

Nowe terminy szkoleń z zakresu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Na stronie Centrum e-Zdrowia w zakładce Akademia CeZ w zakresie Projektu:

„Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” 

dostępny jest już nowy harmonogram szkoleń dla POZ-ów oraz AOS-ów obejmujący terminy do końca II kwartału 2021 roku. Harmonogram dostępny jest pod adresem: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/.

Przypominamy również, że do 31 maja trwa VI tura rejestracji dla szpitali. Pula dostępnych miejsc jest ograniczona.

Z uwagi na niezmieniającą się sytuację epidemiczną w dalszym ciągu szkolenia prowadzone są wyłącznie w formie on-line. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Zgodnie z regulaminem, przypominamy, że jeden podmiot leczniczy może uczestniczyć w szkoleniu w ramach Projektu wyłącznie jeden raz.

Wszystkie niezbędne informacje nt. Projektu, w tym: Regulamin, Program  oraz Harmonogram szkoleń znajda Państwo na stronie pod adresem: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/

Zapraszamy do rejestracji https://akademiaedm.cez.gov.pl/signin.

W razie pytań bądź problemów prosimy o kontakt:

 

Szkolenia realizowane są w ramach współfinansowanego przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej