Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Ogłoszenie postępowania w trybie rokowań na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej

01.08.2019

W dniu 1 sierpnia 2019 r.  zostało ogłoszone postępowanie w trybie rokowań w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju  Leczenie Szpitalne w zakresie:

Leczenie Szpitalne – położnictwo i ginekologia- hospitalizacja planowa (wyłącznie ginekologia) wraz z zakresem skojarzonym położnictwo i ginekologia- hospitalizacja planowa (wyłącznie ginekologia)- pakiet onkologiczny cena oczekiwana: 1,00 – na terenie powiatu prudnickiego

Harmonogram postępowania rokowań:

  • Ogłoszenie postępowania – 1 sierpnia 2019 r.
  • Składanie ofert – do 8 sierpnia 2019 r. godz. 16:00
  • Otwarcie ofert – 12 sierpnia 2019 r. godz. 9:00
  • Rozstrzygnięcie postępowania – 28 sierpnia 2019 r.

 

Szczegółowe informacje o postępowaniach konkursowych, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2019 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Leczenie Szpitalne).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  link

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 77 549 53 83

Opole, 01.08.2019 r

Autor dokumentu: Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Kontraktowania i Obsługi Umów