Leczenie szpitalne

Leczenie szpitalne

Ogłoszenie postepowań o objęcie świadczeń kompleksowych w zakresie:

02.11.2021

Zaproszenie do składania wniosków o objęcie świadczeń kompleksowych w zakresie kompleksowa opieka onkologiczna nad świadczeniobiorcą z nowotworem piersi (KON-Pierś) umową podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej.

 

Zaproszenie do składania wniosków o objęcie świadczeń kompleksowych w zakresie kompleksowa opieka onkologiczna nad pacjentem z nowotworem jelita grubego (KON-JG) umową podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej.

Harmonogram postępowania:

  • Ogłoszenie postępowania:  2 listopada 2021 r.
  • Składanie ofert: do 10 listopada 2021 r. godz. 16:00
  • Okres obowiązywania umowy: 01.01.2022r. – 31.12.2022r.

Szczegółowe informacje o postępowaniach, podstawach  prawnych oraz materiałach informacyjnych dostępne są w ogłoszeniach, które znajdują się w Publikatorze informacji o postępowaniach.

Publikator  informacji o postępowaniach w sprawie zawarcia umów Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

(w informatorze proszę wybrać datę: 2022 rok, bieżący status: ogłoszone, w przedmiocie postępowania: Leczenie szpitalne).

Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z Opolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przygotowanie do udziału w Konkursie Ofert winny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z Portalu Narodowego Funduszu Zdrowia  (https://www.nfz-opole.pl/dla-swiadczeniodawcy/portal-swiadczeniodawcy/)

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. 77 54 95 385